Inapoi

CAMPIONAT NATIONAL

SEZON REGULAT
 
|Data Gazde   Oaspeti FINAL REP
I
REP
II
REP
III
OT

07.09.2010 Marti

PROGYM Gheorgheni

 

SCM Fenestela 68 Brasov

         

07.09.2010 Marti

HSC Csíkszereda

-

Steaua Bucuresti

         

14.09.2010 Marti

HSC Csíkszereda

-

Sportul Studentesc Bucuresti

         

14.09.2010 Marti

Steaua Bucuresti

-

CSM Dunarea Galati

         

17.09.2010 Vineri

Sportul Studentesc Bucuresti

-

PROGYM Gheorgheni

         

19.09.2010 Duminica

Sportul Studentesc Bucuresti

-

CSM Dunarea Galati

         

21.09.2010 Marti

Steaua Bucuresti

-

SCM Fenestela 68 Brasov

         

22.09.2010 Vineri

Sportul Studentesc Bucuresti

-

SCM Fenestela 68 Brasov

         

23.09.2010 Joi

HSC Csíkszereda

-

CSM Dunarea Galati

         

24.09.2010 Vineri

PROGYM Gheorgheni

-

CSM Dunarea Galati

         

26.09.2010 Duminica

PROGYM Gheorgheni

-

Sportul Studentesc Bucuresti

         

28.09.2010 Marti

SCM Fenestela 68 Brasov

-

HSC Csíkszereda

         

01.10.2010 Vineri

SCM Fenestela 68 Brasov

-

PROGYM Gheorgheni

         

03.10.2010 Vineri

SCM Fenestela 68 Brasov

-

Steaua Bucuresti

         

05.10.2010 Marti

SCM Fenestela 68 Brasov

-

CSM Dunarea Galati

         

05.10.2010 Marti

Steaua Bucuresti

-

Sportul Studentesc Bucuresti

         

12.10.2010 Marti

CSM Dunarea Galati

-

HSC Csíkszereda

         

12.10.2010 Marti

Steaua Bucuresti

-

PROGYM Gheorgheni

         

15.10.2010 Vineri

Sportul Studentesc Bucuresti

-

Steaua Bucuresti

         

19.10.2010 Marti

HSC Csíkszereda

-

PROGYM Gheorgheni

         

19.10.2010 Marti

CSM Dunarea Galati

-

SCM Fenestela 68 Brasov

         

21.10.2010 Joi

SCM Fenestela 68 Brasov

-

Sportul Studentesc Bucuresti

         

26.10.2010 Marti

PROGYM Gheorgheni

-

HSC Csíkszereda

         

27.10.2010 Miercuri

CSM Dunarea Galati

-

Steaua Bucuresti

         

29.10.2010 Vineri

CSM Dunarea Galati

-

PROGYM Gheorgheni

         

05.11.2010 Vineri

PROGYM Gheorgheni

-

Steaua Bucuresti

         

05.11.2010 Vineri

CSM Dunarea Galati

-

Sportul Studentesc Bucuresti

         

05.11.2010 Vineri

HSC Csíkszereda

-

SCM Fenestela 68 Brasov

         

07.11.2010 Duminica

Steaua Bucuresti

-

HSC Csíkszereda

         

08.11.2010 Luni

Sportul Studentesc Bucuresti

-

HSC Csíkszereda

         

 

Grupa Preliminara

GP 1

31

13.11.2010 Sambata

 

Locul 4

-

Locul 6

GP 2

32

14.11.2010 Duminica

 

Locul 4

-

Locul 6

GP 3

33

20.11.2010 Sambata

 

Locul 5

-

Locul 6

GP 4

34

21.11.2010 Duminica

 

Locul 5

-

Locul 6

GP 5

35

27.11.2010 Sambata

 

Locul 4

-

Locul 5

GP 6

36

28.11.2010 Duminica

 

Locul 4

-

Locul 5

GP 7

37

04.12.2010 Sambata

 

Locul 6

-

Locul 4

GP 8

38

05.12.2010 Duminica

 

Locul 6

-

Locul 4

GP 9

39

11.12.2010 Sambata

 

Locul 6

-

Locul 5

GP 10

40

12.12.2010 Duminica

 

Locul 6

-

Locul 5

GP 11

41

08.01.2011 Sambata

 

Locul 5

-

Locul 4

GP 12

42

09.01.2011 Duminica

 

Locul 5

-

Locul 4

 

Play Off Locul 5

PO5 m.1

43

04.02.2011 Vineri

 

GP 5

-

GP 6

PO5 m.2

44

06.02.2011 Duminica

 

GP 5

-

GP 6

PO5 m.3

45

11.02.2011 Vineri

 

GP 6

-

GP 5

PO5 m.4

46

13.02.2011 Duminica

 

GP 6

-

GP 5

PO5 m.5

47

19.02.2011 Sambata

 

GP 5

-

GP 6

 

Super Liga Nationala

SL 1

48

21.01.2011 Vineri

 

Locul 1

-

GP 1

SL 2

49

21.01.2011 Vineri

 

Locul 2

-

Locul 3

SL 3

50

23.01.2011 Duminica

 

Locul 1

-

Locul 3

SL 4

51

23.01.2011 Duminica

 

Locul 2

-

GP 1

SL 5

52

25.01.2011 Marti

 

Locul 2

-

Locul 1

SL 6

53

25.01.2011 Marti

 

GP 1

-

Locul3

SL 7

54

28.01.2011 Vineri

 

GP 1

-

Locul 1

SL 8

55

28.01.2011 Vineri

 

Locul 3

-

Locul 2

SL 9

56

30.01.2011 Duminica

 

Locul 3

-

Locul 1

SL 10

57

30.01.2011 Duminica

 

GP 1

-

Locul 2

SL 11

58

01.02.2011 Marti

 

Locul 1

-

Locul 2

SL 12

59

01.02.2011 Marti

 

Locul3

-

GP 1

SL 13

60

04.02.2011 Vineri

 

Locul 1

-

GP 1

SL 14

61

04.02.2011 Vineri

 

Locul 2

-

Locul 3

SL 15

62

06.02.2011 Duminica

 

Locul 1

-

Locul 3

SL 16

63

06.02.2011 Duminica

 

Locul 2

-

GP 1

SL 17

64

08.02.2011 Marti

 

Locul 2

-

Locul 1

SL 18

65

08.02.2011 Marti

 

GP 1

-

Locul3

SL 19

66

11.02.2011 Vineri

 

GP 1

-

Locul 1

SL 20

67

11.02.2011 Vineri

 

Locul 3

-

Locul 2

SL 21

68

13.02.2011 Duminica

 

Locul 3

-

Locul 1

SL 22

69

13.02.2011 Duminica

 

GP 1

-

Locul 2

SL 23

70

15.02.2011 Marti

 

Locul 1

-

Locul 2

SL 24

71

15.02.2011 Marti

 

Locul3

-

GP 1

SL 25

72

18.02.2011 Vineri

 

Locul 1

-

GP 1

SL 26

73

18.02.2011 Vineri

 

Locul 2

-

Locul 3

SL 27

74

20.02.2011 Duminica

 

Locul 1

-

Locul 3

SL 28

75

20.02.2011 Duminica

 

Locul 2

-

GP 1

SL 29

76

22.02.2011 Marti

 

Locul 2

-

Locul 1

SL 30

77

22.02.2011 Marti

 

GP 1

-

Locul3

SL 31

78

25.02.2011 Vineri

 

GP 1

-

Locul 1

SL 32

79

25.02.2011 Vineri

 

Locul 3

-

Locul 2

SL 33

80

27.02.2011 Duminica

 

Locul 3

-

Locul 1

SL 34

81

27.02.2011 Duminica

 

GP 1

-

Locul 2

SL 35

82

01.03.2011 Marti

 

Locul 1

-

Locul 2

SL 36

83

01.03.2011 Marti

 

Locul3

-

GP 1

 

Semi Finale

SF 1

84

04.03.2011 Vineri

 

SL 1

-

SL 4

SF 2

85

04.03.2011 Vineri

 

SL 2

-

SL 3

SF 3

86

06.03.2011 Duminica

 

SL 1

-

SL 4

SF 4

87

06.03.2011 Duminica

 

SL 2

-

SL 3

SF 5

88

08.03.2011 Marti

 

SL 4

-

SL 1

SF 6

89

08.03.2011 Marti

 

SL 3

-

SL 2

SF 7

90

11.03.2011 Vineri

 

SL 4

-

SL 1

SF 8

91

11.03.2011 Vineri

 

SL 3

-

SL 2

SF 9

92

13.03.2011 Duminica

 

SL 1

-

SL 4

SF 10

93

13.03.2011 Duminica

 

SL 2

-

SL 3

 

Finala Mica

FM 1

94

15.03.2011 Marti

 

Invins SF 1

-

Invins SF 2

FM 2

95

18.03.2011 Vineri

 

Invins SF 2

-

Invins SF 1

FM 3

96

20.03.2011 Duminica

 

Invins SF 1

-

Invins SF 2

FM 4

97

22.03.2011 Marti

 

Invins SF 1

-

Invins SF 2

FM 5

98

25.03.2011 Vineri

 

Invins SF 2

-

Invins SF 1

FM 6

99

27.03.2011 Duminica

 

Invins SF 2

-

Invins SF 1

FM 7

100

29.03.2011 Marti

 

Invins SF 1

-

Invins SF 2

 

Finala Campionatul National 2010 - 2011

Finala 1

101

15.03.2011 Marti

 

Castigator SF 1

-

Castigator SF 2

Finala 2

102

18.03.2011 Vineri

 

Castigator SF 2

-

Castigator SF 1

Finala 3

103

20.03.2011 Duminica

 

Castigator SF 1

-

Castigator SF 2

Finala 4

104

22.03.2011 Marti

 

Castigator SF 1

-

Castigator SF 2

Finala 5

105

25.03.2011 Vineri

 

Castigator SF 2

-

Castigator SF 1

Finala 6

106

27.03.2011 Duminica

 

Castigator SF 2

-

Castigator SF 1

Finala 7

107

29.03.2011 Marti

 

Castigator SF 1

-

Castigator SF 2

<< Februarie 2017 >>
S M T W T F S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Meciul anterior:
17 martie 2013 11:00

-

  1 2 3 T
CSS HSC Csikszereda
Steaua Rangers





Introdu adresa de email: